Šaško Fjodor – Na Hran(i)e

Šaško Fjodor – Na Hran(i)e

 /  Vila Dominika Skuteckého

Šaško Fjodor – Na Hran(i)e

Filip Hajduk

streda 14. august 2019 o 17 hod.
záhrada Vily Dominika Skuteckého, Horná 55
Banská Bystrica

Pozývame na interaktívnu klauniádu pre deti so Šaškom Fjodorom Filip Hajduk – Na Hran(i)e, ktorého show je zakaždým jedinečná, plná žonglovania, balansu a kadečoho iného (stoličky na brade a pod.) Show je plná improvizácie, balansu na hrane medzi niečím skvele pripraveným a absolútne nepredvídateľným. Show Šaška Fjodora je zakaždým iná, preto netreba váhať a treba prísť, aby Vám náhodou niečo megadôležité neušlo! 🙂
Príďte sa s Vašimi deťmi zasmiať!

Po koncerte pozývame o 20.30 na krátke premietanie najlepších animovaných filmov z 12. ročníka Medzinárodného filmového festivalu Fest Anča, ktorý je zameraný na animované filmy predovšetkým pre dospelého diváka.

Divadlo je súčasťou programu Festival / Prvý Človek Bol Umelec 4 vo Vile D. Skuteckého, ktorý od augusta do decembra 2019 ponúka filmové premietania, divadlo, koncert, piknik v unikátnej mestskej záhrade maliara Dominika Skuteckého, autorské čítania, tematickú prednášku a rozmanité tvorivé aktivity pre deti. Ďalší program festivalu bude prebiehať od októbra do decembra v budovách Bethlenovho domu a Pretória.

V prípade nepriaznivého počasia sa program presunie do vily Dominika Skuteckého (s obmedzenou kapacitou). 

Vstup voľný. 

Festival z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

 

Foto: Ivana Klepáčová