DETSKÝ DEŇ V ZÁHRADE VILY SKUTECKÝCH

DETSKÝ DEŇ V ZÁHRADE VILY SKUTECKÝCH

Verejnosť  /  Vila Dominika Skuteckého

Pozývame Vás stráviť čarovný deň plný zábavy do záhrady vily Skuteckých, kde sa môžete tešiť na bohatý program, ktorý zabaví nielen vaše deti.  

➔15:00 – Čítanie pre deti (Janka Mojšová) – Cibuľkove dobrodružstvá (Gionni Rodani)

Cibuľko je odvážny chlapec, ktorého otca za smiešny prehrešok uväzní knieža Citrón v žalári. Zároveň chce rytier Rajčina, Citrónov pomocník, zničiť maličký domček pána Tekvičku. Cibuľko sa rozhodne svojho otca oslobodiť a pomôcť pánovi Tekvičkovi. Stretáva pritom kopu nových kamarátov. Nebude to také jednoduché, lebo zlostný rytier Rajčina je mu aj s celým oddielom hlúpych Citrónikov stále v pätách.

Ako to celé dopadne sa dozviete na čítačke.
 

➔ 16:00 – Žonglovacia show – zábavné hry (Eva Trubanová)

Budeme robiť blbosti a iné čudné, veselé veci!!!

 

➔ 17:00 – Najlepšie animované filmy pre deti Fest Anča 2021

Milé deti a rodičia, predstavíme vám kolekciu najlepších krátkych animovaných filmov aj pre tých najmenších, ktoré nikde inde neuvidíte!!!

Organizátori festivalu Fest Anča pripravili pásmo najnovších filmov s cieľom priniesť deťom a ich rodičom nezabudnuteľné vizuálne a príbehové zážitky zo sveta animácie. Výber snímok z celého sveta, primárne určených pre detského diváka a rodiny, je reprezentatívnym výberom plným zábavy, poučenia, jedinečných autorských prístupov, nápaditých výtvarných štylizácií a originálnych techník, aké dokáže deťom ponúknuť jedine autorský animovaný film.

Dĺžka: 44 min.

Prístupnosť: od 4 rokov

Zoznam filmov s popisom nájdete TU.  

_____________________________

Nulové vstupenky na premietanie si rezervujete online, kapacita je obmedzená. Podujatie organizujeme za dodržiavania aktuálnych protipandemických opatrení.

Rezervácia vstupeniek: 

 

Vstup voľný!

Tešíme sa na Vás!

Podujatie sa koná v rámci festivalu Prvý človek bol umelec 5, ktorý z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.
Zriaďovateľom Stredoslovenskej galérie je Banskobystrický samosprávny kraj